XVIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ`Я - 2018

Онлайн/Запись

о событии

Тематика: Имидж и дизайн Тип: Выставка Форма:

Стоимость: Нет в продаже

Організатор: ТОВ "Міжнародний виставковий центр"

На виставці буде представлений широкий спектр товарів і послуг для здоров'я та краси - двох найцінніших дарів природи! В рамках виставки традиційно пройдуть стендові презентації з перукарського мистецтва та секретів правильного використання декоративної косметики, майстер-класи з техніки макіяжу та консультації по догляду за шкірою.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XVIII Міжнародної спеціалізованої виставки "Всесвіт краси та здоров'я – 2018", представити свою продукцію та показати творчий потенціал Вашої компанії широкій аудиторії відвідувачів. До участі запрошуються виробники та дистриб'ютори косметики, парфумерії, товарів та послуг для здорового способу життя та краси, перукарі.

З метою підвищення ефективності участі у виставці, максимального використання часу та коштів експонентів, зручності відвідувачів, виставка "Всесвіт краси та здоров'я" буде проходити не тільки в будні, а й у вихідні дні.


(Декоративна косметика, парфумерія, перукарське мистецтво, засоби по догляду за обличчям, тілом, волоссям, манікюр і педикюр, SPA косметика, продукція для здорового способу життя).

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел:(044)201-1159,206-8782
e-mail: forum@iec-expo.com.ua