5 основних правил використання SPF

прямий ефір з хіміком-технологом
Онлайн

о событии

Тематика: Косметология Тип: Вебинар Форма: Онлайн

Стоимость: бесплатно

Не пропустіть прямий ефір від редакції Beauty HUB і нашого партнера, іспанського бренду професійної косметики Cantabria Labs, в рамках якого будемо говорити про основні правила використання SPF-засобів із технологом-розробником косметичних продуктів Юлією Гагаріною. Розповідаємо, де, коли і чому його варто подивитися.


Що може бути актуальніше в спекотні місяці, ніж захист від сонця? Попри те, що з цієї теми багато вже написано і проговорено, питання щодо неї ніколи не закінчуються. З сезону в сезон ми знову заглиблюємося у вивчення того, що таке SPF, як працюють захисні фільтри і як ефективно ними користуватися, а також шукаємо рекомендації експертів щодо вибору сонцезахисних засобів для себе і всієї сім’ї. Зараз, коли попереду літо, саме час знову в цьому розібратися.


Запрошуємо вас приєднатися до прямого ефіру на тему «5 основних правил використання SPF», який відбудеться 20 травня об 11:00. Місце зустрічі – наша сторінка в Facebook. А тепер більш детально.


Хто проведе ефір

Тема SPF досить об’ємна і складна, з безліччю своїх секретів і нюансів, тому розбиратися в ній бажано з людиною досвідченою. Ми запросили відому лекторку, спікерку міжнародних і локальних конференцій, хіміка-технологиню з 20-річним досвідом роботи Юлію Гагаріну, яка бере безпосередню участь у розробці косметичних формул і знає всі таємниці кожного компонента. 


Про що будемо говорити

Під час ефіру лекторка розкриє такі аспекти.

1. Вибираємо краще: ТОП фільтрів, які варто шукати на етикетці.

2. Ми залишаємо застаріле. «Стоп-лист» – фільтри, які можуть завдати шкоди чутливій шкірі.

3. Хитрощі використання: як наносити і що, аби отримати максимальний ефект.

4. Захищаємо волосся: проблеми зі швидким вигорянням, схильністю до сухості й випадіння.

5. Надійний захист найдорожчого – дітей.


Але і це ще не все! Наприкінці ефіру всіх присутніх чекає приємний сюрприз – розіграш подарунку від нашої спікерки.

РЕЄСТРАЦІЯ


 

спикеры

Юлія Гагаріна

при поддержке