Hydra Touch H2 & Intraceuticals - актуальний дует

Онлайн

о событии

Тематика: Косметология Тип: Вебинар Форма: Онлайн

Стоимость: бесплатно

Запрошуємо на online-презентацію, присвячену поєднанню двох актуальних технологій догляду за шкірою обличчя - Hydra Touch H2 і Intraceuticals.


Hydra Touch H2 - новинка преміального бренду косметологічних апаратів ES Global, яка зовсім недавно з'явилася на б'юті-ринку України.

Інноваційна платформа Hydra Touch H2 пропонує відразу чотири ефективні технології:
- Воднева терапія — молекули водню проникають в шкіру і виводять вільні радикали і пошкоджені ними клітини.
- Вакуумний гідропілінг — за допомогою спеціальних розчинів для пілінгу проводиться дбайливе і глибоке очищення.
- Міостимуляція — подвійний ліфтинг, стимулює роботу м'язів, підсилює кровообіг.
- Електропорація — трансдермальне доставлення активних речовин через верхні шари шкіри в середину клітини без порушення її структури.

Застосування косметологічної системи Intraceuticals полягає в інноваційній технології «потрійного гіалуронового нашарування» - пошарового введення гіалуронової кислоти за допомогою чистого кисню, що забезпечує шкірі миттєвий омолоджуючий результат з WOW-ефектом!

Intraceuticals - це 8 професійних косметичних програм і 5 розкішних лінійок домашнього догляду для отримання пролонгованих результатів. Легкість проведення процедури дозволяє здійснювати її косметологом будь-якої кваліфікації.

Процедури і косметика Intraceuticals - це вибір зірок і експертів в салонах краси та клініках класу люкс більше ніж в 50 країнах світу.


Кому буде цікавим цей вебінар?

Власникам і керівникам салонів краси, клінік естетичної медицини, б'юті-центрів і косметологічних кабінетів, а також передовим косметологам і візажистам.


СПІКЕРИ


Ольга Андріюк - лікар-методист компанії ДЮСО/DUSO, косметолог-естетист

Оксана Литовчик - бренд-менеджер Intraceuticals, компанія ДЮСО


У програмі презентації експерти розкажуть про унікальні переваги поєднання двох топових технологій догляду за шкірою обличчя, поділяться своїми кейсами, результатами застосування Intraceuticals та Hydra Touch H2.

Захід відбудеться в Zoom.
Посилання для входу отримаєте після заповнення форми реєстрації.

На презентації ви зможете задати спікерам цікаві питання в режимі онлайн. Вхід на захід тільки для зареєстрованих учасників! 

спикеры

Ольга Андріюк
Україна
Оксана Литовчик
Україна