Мікроголковий RF іntensif як ефективний метод anti-age терапії

Запрошуємо на безкоштовний вебінар, присвячений способам омолодженням шкіри в косметології
Онлайн

о событии

Тематика: Косметология Тип: Вебинар Форма: Онлайн

Стоимость: бесплатно

30 листопада о 17:00 запрошуємо на безкоштовний вебінар, присвячений способам омолодженням шкіри в косметології, на тему "Мікроголковий RF intensif як ефективний метод anti-age терапії"
 
Маніпула intensif 3DEEP® одна із технологій системи ізраїльського бренду ENDYMED, що забезпечує доставлення сфокусованої RF-енергії безпосередньо в дерму. У поєднанні з впливом мікроголок показує неперевершені результати
Цю процедуру обирають Кім Кардаш'ян, Шарліз Терон, Кейт Босуорт, Вікторія Бекхем та багато інших знаменитостей

Спікер

Лікар-естетист, міжнародний сертифікований тренер методик ENDYMED та icoone LASER, керівник методичного центру ДЮСО Марія Капітанюк
 

Кому буде цікавим цей вебінар?

 
Власникам і керівникам салонів краси, клінік естетичної медицини, б'юті-центрів і косметологічних кабінетів, а також лікарям-ін'єкціоністам, передовим косметологам і візажистам.
 
У програмі вебінару Марія розкаже про всі можливості мікроголкового RF в корекції вікових змін. Переваги застосування неізольованих 3DEEP голок, результати до та після омолоджуючих процедур ENDYMED Intensif.
 

Захід відбудеться в Zoom.


Для отримання посилання залиште свої контактні дані у формі реєстрації на сайті
 
На презентації ви зможете задати нашим спікерам цікаві питання в режимі онлайн. Вхід на вебінар тільки для зареєстрованих учасників!

спикеры

Марія Капітанюк
Лікар-естетист, міжнародний сертифікований тренер методик ENDYMED та icoone LASER, керівник методичного центру ДЮСО

организаторы

DUSO