Третій міжнародний конгрес хірургічного відновлення волосся

Ресторан "Kilinski"

Посмотреть на карте

о событии

Тематика: Косметология, Трихология, Дерматология Тип: Конгресс Форма: Офлайн

Стоимость: бесплатно

Учасники з усього світу
Тільки ті, хто постійно навчаються у своїх колег і отримують блискучі результати
 
20+ спікерів
Ми запросили найкращих поділитися своїм досвідом

Експо-зона
Наші партнери світові лідери

Конгрес має на меті представити учасникам новітні розробки в області трихології, мікропігментації та трансплантології, а також поділитися передовими та інноваційними методами та знаннями щодо відновлення волосся з усього світу. Конгрес створить унікальний форум для обговорення та обміну думками між дослідниками та клініцистами з усього світу, оскільки сприяє поширенню останніх знань та досвіду, отриманого в результаті досліджень у сфері відновлення волосся. Завдяки обміну знаннями та інформацією програма включатиме захоплююче поєднання лекцій та практичних знань кращих спеціалістів у цій галузі. Конгрес стане чудовим місцем для обміну інформацією з колегами з Бельгії, Нідерландів, Великобританії, Грузії, Єгипту, Туреччини, Аргентини, Іспанії, Греції, Мексики, Ірландії, України, Індії, Німеччини та Польщі, і ми сподіваємося, що він сформує платформу для координації нових партнерств для кар'єри з нашої країни.

Метою Міжнародного конгресу Української Асоціації хірургічного відновлення волосся є об'єднання фахівців, які працюють в Україні та закордоном для обміну досвідом.

Доповідачі з науковою базою та практичними кейсами з усього світу вже двічі ділились власним практичним досвідом аутотрансплантації, трихопігментації та трихологічного відновлення волосся на минулих конгресах у 2020-2021 роках.

Запрошуємо всіх, хто бажає розвиватися у сфері відновлення волосся, взяти участь у Третьому Міжнародному конгресі з хірургічного відновлення волосся в Україні 19 лютого 2022 року.

До зустрічі у Львові!

спикеры

спонсоры

организаторы